Tip na školní výlet

Vzít děti na výlet není jen tak. Každé z nich je zcela jiné a stejně tak má i jiné zájmy. V parku Fábula je ale tolik rozličných atrakcí a aktivit, že se zde žádné dítě nudit nebude a každé si najde to, co jej baví. Odměňte sebe i své žáky za celoroční úsilí a přižijte s nimi den plný zážitků v zábavním parku Fábula.

Letos se navíc zábavní park Fábula rozhodl nabídnout dětem i jejich pedagogickému dozoru zbrusu nové atrakce. Pro maximální komfort byla o něco snížena kapacita parku. Vaši svěřenci se tak nebudou ztrácet v davu cizích dětí, odpadnou zmatky i dlouhé fronty. Můžete si tak s dětmi užít školní výlet v příjemném rodinném prostředí s dostatkem prostoru i smysluplně využitého času.

Pro koho je park Fábula

Výlet do parku Fábula se hodí pro mateřské školy i 1. stupeň základních škol. Zábavní park nabízí celodenní zábavný, interaktivní i naučný program. Byl připraven týmem profesionálů z oblasti školství, cestovního ruchu a divadla. Tvoří tak dokonalou a harmonickou souhru, kterou si všichni užijete. Čeká vás nový program s animátory, temná místnost, nové herny a rozšířené venkovního hřiště. Děti milují cestu pohádkovým sklepením, únikovou hru i kreativní tvoření v dílnách.

Nevadí, ani když prší

Můžete sem přijet za každého počasí a bez obav se budete dobře bavit. Za deště i v palčivém horku probíhá zábava pod střechou. Za hezkého počasí si pak mohou velkou část programu děti užít venku. Celý areál je oplocený, proto se nemusíte obávat, že se vám nějaké dítko zatoulá a ztratí. Kompletní nabídka služeb zajišťuje i možnost parkování, širokou nabídku občerstvení a zakoupení suvenýrů. Už nemusíte více přemýšlet kam na školní výlet.

Využijte výhodné nabídky

Cena školního výletu pro rok 2019 je 135 korun pro jednoho žáka. Navíc každý žák letos dostane hrací plán s dárečkem zdarma. Zdarma ne i pedagogický doprovod. Pro 10 dětí vždy jeden pedagog. Stejně tak má vstup zdarma i řidič autobusu, který k nám vaše děti přiveze. V ceně je zahrnutý veškerý program i pitný režim po celý den. Není zahrnuto pouze tvoření v dílnách nebo úniková hra útěk ze žaláře. Obojí si lze přiobjednat. Vstupné se hradí u vstupu či příjezdu do areálu.