Překvapte žáky i učitele novými multimediálními učebnami, které pomáhají s výukou

Vysvědčení jsou rozdaná, třídy zejí prázdnotou, a to znamená jediné – je čas na změnu. Prázdniny totiž kromě zaslouženého učitelského volna umožňují i rozsáhlejší změny v prostorách školy, které v průběhu roku nejsou možné. Hoďte minulost a křídu za hlavu. Je nová doba – multimediální!

Připravme děti na život

„Paní Konečná, prosím, zkopírujte tabulku z listu 1 do listu 2“ žádá personalista paní ve středním věku. „Když já nevím, kde tady máte kopírku“ odpovídá zoufalým hlasem paní Konečná.

Paní Konečnou ve škole ještě učila křída. Doma počítač sice viděla, ale nikdo ji na něm nenaučil, a proto v dnešní době těžko sežene práci v kanceláři.

Připravme děti na skutečný život a učme je to, co opravdu budou v budoucnu potřebovat. Práci na počítači, práci s moderními technologiemi a AV technikou, připravme je na samostatnou práci a veďme je ke kreativitě.

Multimediální učebny využijete nejen na hodiny počítačů

Perfektně nastavené počítače jsou standardem počítačové učebny, která je v dnešní době nejrychleji se rozvíjející didaktickou pomůckou. Kromě nich může být součástí učebny i audiovizuální technika, například projektor a promítací plátno i repro soustava. Díky AV technice tak můžete vaši výuku obohatit i o promítání výukových filmů, prezentování referátů žáků aj. Zároveň učebnu plnou počítačů využijete i na psaní testů. Počítače testy vyhodnotí okamžitě a učitelům ušetří čas na přípravu další hodiny.

Na hodiny s interaktivními tabulemi se žáci těší

Tmavě zeleným tabulím odzvonilo. Nahradily je tabule interaktivní. Jedná se v podstatě o velkou dotykovou obrazovku, na kterou je přes projektor promítán obraz z počítače. S interaktivní tabulí můžeme pracovat pomocí prstů, speciálních fixů nebo s dalšími nástroji. Díky speciálním výukovým programům si hodinu užijí jak žáci, tak učitelé.

Kdo vám tohle všechno do školy namontuje?

Na prezentační AV techniku, počítače i interaktivní tabule jsou odborníci v C-mont. Nejen, že vám vše potřebné do nových učeben přivezou, ale i namontují a mohou se o veškeré zařízení i pravidelně starat, aby se předešlo případným poruchám, které by mohly narušit učební plán.

Potřebujete AV techniku jenom půjčit? U C-montu jsou připraveni i na pronájem. Kontaktujte C-mont a naučte své žáky pracovat s moderními technologiemi, bez kterých se v dnešní době neobejdou.